Clubactiviteiten

Heenronde:

openingsweekend

restaurantdag

11/11 herfstwandeling

Terugronde:

11/01 Quiz en worstenbrood

11/02 Kaas- en Bieravond

12/02 Finales Beker van België

11/03 Vlaaien-en Wafelslag

09/04 Brunch

OXACO BVC Antwerpen

Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Groepen Accommodatie
24/04/2017 17:45 18:00 19:30 Jongens U15 3 bc (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
24/04/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
24/04/2017 17:45 18:00 19:30 Jongens U13 3 bc (Reg. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 2
24/04/2017 17:45 18:00 19:30 Jongens U11 (Prov.)      Sint Gabrielcollege GZ Terrein 2
24/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
24/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
24/04/2017 18:30 18:30 20:00 U13- maandagtraining      Sporthal Xaveriuscollege
24/04/2017 19:15 19:30 21:00 Meisjes U17 2 (Reg. 2)      Sint Gabrielcollege GZ Terrein 2
24/04/2017 19:45 20:00 22:00 Heren 2 (1° Gew.)      Capenberg Terrein 3
24/04/2017 20:15 20:30 22:00 Meisjes U19 (Prov.)      Capenberg Terrein 1
25/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
25/04/2017 18:30 18:30 20:30 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
25/04/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
25/04/2017 19:15 19:30 21:00 Meisjes U17 3 bc (Reg. 1)      Sporthal Xaveriuscollege
25/04/2017 19:15 19:30 21:00 Meisjes U17 4 (Reg. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
25/04/2017 19:30 19:30 21:00 Meisjes U13 5 (Reg. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
25/04/2017 19:45 20:00 22:00 Dames 1 (2° Prov. B)      Capenberg Terrein 3
25/04/2017 20:15 20:30 22:30 Heren 1 (2° Prov. B)  Capenberg Terrein 1
25/04/2017 20:15 20:30 22:30 Dames 3 (1° Gew.)      Sportpark Sneppenbos Terrein B
25/04/2017 20:15 20:30 22:00 Dames 5 (2° Gew. B)      Sportpark Sneppenbos Terrein C
25/04/2017 20:15 20:30 22:00 Dames Sporta 2      Capenberg Terrein 2A
25/04/2017 20:15 20:30 22:00 Heren Sporta 2      Capenberg Terrein 2B
26/04/2017 12:30 12:30 14:00   Sporthal Xaveriuscollege
26/04/2017 13:15 13:30 15:00 Jongens U11 (Prov.)      Capenberg Terrein 3
26/04/2017 14:30 14:30 16:00 S2V-WOE-XAV  Sporthal Xaveriuscollege
26/04/2017 14:53 15:00 16:30 S2V-WOE-JFW  Gemeentelijke Turnzaal Boechout
26/04/2017 16:15 16:30 18:00 Meisjes U15 (Reg. 1)      Sporthal Xaveriuscollege
26/04/2017 16:15 16:30 18:00 Jongens U15 3 bc (Reg. 2)      Capenberg Terrein 3
26/04/2017 16:15 16:30 18:00 Jongens U13 3 bc (Reg. 1)      Capenberg Terrein 3
26/04/2017 16:23 16:30 18:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
26/04/2017 17:45 18:00 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Sint-Gabrielcollege KZ
26/04/2017 18:00 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
26/04/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
26/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
26/04/2017 19:45 20:00 22:00 Heren 2 (1° Gew.)      Sint-Gabrielcollege KZ
26/04/2017 19:45 20:00 22:00 Dames 4 (2° Gew. A)      Capenberg Terrein 3
27/04/2017 16:15 16:30 18:00 Meisjes U17 4 (Reg. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
27/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U15 (Reg. 1)      Capenberg Terrein 3
27/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
27/04/2017 19:15 19:30 21:30 Meisjes U17 2 (Reg. 2)  Sint-Gabrielcollege KZ
27/04/2017 19:45 20:00 21:30 Dames 1 (2° Prov. B)      Capenberg Terrein 3
27/04/2017 20:10 20:30 22:30 Heren 1 (2° Prov. B)      Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
27/04/2017 20:15 20:30 22:30 Dames 2 (2° Prov. A)      Sint Gabrielcollege GZ Terrein 2
28/04/2017 17:45 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 3
28/04/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 2A
28/04/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 2 (Prov. 3)      Capenberg Terrein 2B
28/04/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
28/04/2017 19:00 19:00 20:30 Meisjes U13 5 (Reg. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
28/04/2017 19:45 20:00 21:30 Meisjes U17 3 bc (Reg. 1)      Capenberg Terrein 2B
29/04/2017 09:30 09:30 11:00 S2V-ZAT-XAV  Sporthal Xaveriuscollege
29/04/2017 09:15 09:30 10:30 S&S-ZAT-XAV      Sporthal Xaveriuscollege
30/04/2017 09:30 09:30 11:00 S2V-ZON-SNEP  Sportpark Sneppenbos Terrein B
30/04/2017 09:00 09:30 10:30 Bewegingsschool      Capenberg Sporthal (GZ+KZ)
30/04/2017 10:05 10:30 12:00 Jongens U15 1 (Prov. 2) + CHL+BVL+BPA+BGA(2)  Sporthal Arena
01/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
01/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
01/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
01/05/2017 18:30 18:30 20:00 U13- maandagtraining      Sporthal Xaveriuscollege
02/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
02/05/2017 18:30 18:30 20:30 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
02/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
02/05/2017 20:15 20:30 22:00 Heren Sporta 2      Capenberg Terrein 2B
03/05/2017 16:23 16:30 18:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
03/05/2017 17:45 18:00 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Sint-Gabrielcollege KZ
03/05/2017 18:00 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
03/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
03/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
04/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
05/05/2017 17:45 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 3
05/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 2A
05/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 2 (Prov. 3)      Capenberg Terrein 2B
05/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
06/05/2017 09:15 09:30 10:30 S&S-ZAT-XAV      Sporthal Xaveriuscollege
07/05/2017 09:35 10:00 12:00 Jongens U15 1 (Prov. 2) + CHL+BVL+BPA+BGA(2)  Sporthal Arena
08/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
08/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
08/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
08/05/2017 18:30 18:30 20:00 U13- maandagtraining      Sporthal Xaveriuscollege
09/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
09/05/2017 18:30 18:30 20:30 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
09/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
09/05/2017 20:15 20:30 22:00 Heren Sporta 2      Capenberg Terrein 2B
10/05/2017 16:23 16:30 18:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
10/05/2017 17:45 18:00 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Sint-Gabrielcollege KZ
10/05/2017 18:00 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
10/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
10/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
11/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
12/05/2017 17:45 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 3
12/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 2A
12/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 2 (Prov. 3)      Capenberg Terrein 2B
12/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
13/05/2017 09:15 09:30 10:30 S&S-ZAT-XAV      Sporthal Xaveriuscollege
15/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
15/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
15/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
15/05/2017 18:30 18:30 20:00 U13- maandagtraining      Sporthal Xaveriuscollege
16/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
16/05/2017 18:30 18:30 20:30 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
16/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
16/05/2017 20:15 20:30 22:00 Heren Sporta 2      Capenberg Terrein 2B
17/05/2017 16:23 16:30 18:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
17/05/2017 17:45 18:00 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Sint-Gabrielcollege KZ
17/05/2017 18:00 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
17/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
17/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
18/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
19/05/2017 17:45 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 3
19/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 2A
19/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 2 (Prov. 3)      Capenberg Terrein 2B
19/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
20/05/2017 09:15 09:30 10:30 S&S-ZAT-XAV      Sporthal Xaveriuscollege
22/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
22/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
22/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
22/05/2017 18:30 18:30 20:00 U13- maandagtraining      Sporthal Xaveriuscollege
23/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
23/05/2017 18:30 18:30 20:30 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
23/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
23/05/2017 20:15 20:30 22:00 Heren Sporta 2      Capenberg Terrein 2B
24/05/2017 16:23 16:30 18:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
24/05/2017 17:45 18:00 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Sint-Gabrielcollege KZ
24/05/2017 18:00 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
24/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
24/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Sporthal Xaveriuscollege
25/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
26/05/2017 17:45 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 3
26/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 2A
26/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 2 (Prov. 3)      Capenberg Terrein 2B
26/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
27/05/2017 09:15 09:30 10:30 S&S-ZAT-XAV      Sporthal Xaveriuscollege
29/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)  Sint Gabrielcollege GZ Terrein 1
29/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
29/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Turnzaal Xaveriuscollege
30/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U13 1 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
30/05/2017 18:30 18:30 20:30 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
30/05/2017 18:30 18:30 20:00 Meisjes U13 4 (Reg. 2)      Sint-Gabrielcollege KZ
30/05/2017 20:15 20:30 22:00 Heren Sporta 2      Capenberg Terrein 2B
31/05/2017 16:23 16:30 18:00 Meisjes U11 2 (Prov. 1)      Gemeentelijke Turnzaal Boechout
31/05/2017 17:45 18:00 20:00 Meisjes U17 1 (Prov. 1)      Sint-Gabrielcollege KZ
31/05/2017 18:00 18:00 20:00 TVJA Trainingsgroep      Capenberg Terrein 1, Capenberg Terrein 2
31/05/2017 17:45 18:00 20:00 Jongens U13 2 (Prov. 1)      Capenberg Terrein 3
31/05/2017 18:15 18:30 20:00 Meisjes U11 1 (Prov. 2)      Sporthal Xaveriuscollege

Oxaco BVC Antwerpen    |    Borsbeeksesteenweg 45   |   2530 Boechout

© 2015, website powered by Twizzit.com